Meetup Istanbul

Metaverse'ten iklim krizine, Web 3.0’ın geleceğinden dijital dönüşüme kadar pek çok konunun ele alınacağı Meetup Istanbul, 23-24 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Etkinlik Bilgileri

Dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri gibi konular Ekim 2023'te Meetup Istanbul'da ele alınıyor.

Etkinlik Tarihi
23 Ekim - 24 Ekim, 2023
Etkinlik Şehri
İstanbul, Türkiye
Etkinlik Merkezi
Wyndham Grand Istanbul Levent

Etkinlik İçeriği

Etkinlik Bülteni:

Teknolojinin, sürdürülebilirliğin, iş yapış biçimlerinin son 2 yıldaki değişimi, bir önceki 20 yıldaki değişiminden daha hızlı. Yapay zeka, nesnelerin interneti, web3 ve çok daha fazlası artık hayatımıza entegre. Peki ya sonrası? Daha ileri gidelim; Peki ya bugün? Her şey aynıymış gibi hayatımıza devam mı edeceğiz yoksa tüm stratejilerimizi yeniden [Re:] mi oluşturacağız? Teknolojinin sınırlanamayan döngüsüyle birlikte iş dünyası kendisine hangi ilham kaynaklarını rehber yapacak? Sürdürülebilirliğin artık hayati bir öneme sahip olduğu bugünlerde markalar kendilerine nasıl bir pozisyon alacak?

23-24 Ekim 2023’te, “RE:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul‘da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak. 2015 yılından beri iş dünyasının ilham yolculuğu Meetup Istanbul, bu yılda hem Türkiye’den hem de Dünya’dan çok değerli profesyonelleri bir araya getiriyor!

Wyndham Grand Istanbul Levent
Esentepe, Wyndham Grand İstanbul Levent Heliport, Büyükdere Caddesi, Şişli/İstanbul, Türkiye

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dijital pazarlama dünyasını takip etmek için hemen haber bültenimize abone olun!

Arama Sonuçları