Outdoor Awards 2022

Outdoor Awards etkinliğinde sürdürülebilirlikten doğaya katkıya kadar pek çok alanda öne çıkan markalar ödüllendiriliyor.

Etkinlik Bilgileri

Marketing Türkiye, Outdoor Türkiye Platformu ile bu yıl bir ilki gerçekleştiriyor ve outdoor’da sürdürülebilirlikten doğaya katkıya kadar pek çok alanda öne çıkan markaların başarısını “Outdoor Awards” ile ödüllendiriyor.

Etkinlik Tarihi
14 Ekim, 2022
Etkinlik Şehri
İstanbul, Türkiye
Etkinlik Merkezi
Kadıköy Festival Park

Etkinlik İçeriği

Etkinlik bülteninden:

Marketing Türkiye, Outdoor Türkiye Platformu ile bu yıl bir ilki gerçekleştiriyor ve outdoor’da sürdürülebilirlikten doğaya katkıya kadar pek çok alanda öne çıkan markaların başarısını “Outdoor Awards” ile ödüllendiriyor. Bir ilk olarak düzenlenecek olan Outdoor Awards, 14 Ekim akşamı eş zamanlı olarak düzenlenen İstanbul OutdoorFest sahnesinde 27 kategoride outdoor’un en iyilerini onurlandıracak. Ödül değerlendirme ve belirleme süreci iki aşamadan oluşuyor: İlk aşamada YouGov Araştırma’nın saha çalışmasını yaptığı kapsamlı araştırmayla tüketici algısında öne çıkan “Out The Door” markalar tanımlanırken, “out the door’’ yaşamın fikir önderlerinden oluşan uzman jüri görüşleriyle kazananları belirliyor.

Kadıköy Festival Park
Caferağa, Kadıköy Festival Park, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dijital pazarlama dünyasını takip etmek için hemen haber bültenimize abone olun!

Arama Sonuçları